Highline

Kuuluuko tohon varustemalliin sporttialusta?Penkit ainakin on sporttjakkarat.koeajamani ainakin näytti matalta....ja ei oo jälkikäteen laitettu mitään sarjaa.
Vuosimallia 2002 ja moottorina 1,8 turbo!
2500
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ei kuulu vakiona Passattiin sporttialustaa. Se on lisävaruste. Maksoi aikanaan vajaa 500eur lisävarusteena. Sellainen siinä voi olla. Tehtaan sporttialusta on noin 20mm vakiota matalampi. Kato huoltokirjan sisäsivulla oleva tunnistetietotarra ja siitä PR-numerot. Jos sieltä löytyy koodi 1BE niin siinä on tehtaan sporttialusta.

Äänestä
  • Kiitos tiesosta ja asiallisesta vastauksesta!!:)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mts kirjoitti:

Kuuluuko tohon varustemalliin sporttialusta?Penkit ainakin on sporttjakkarat.koeajamani ainakin näytti matalta....ja ei oo jälkikäteen laitettu mitään sarjaa.
Vuosimallia 2002 ja moottorina 1,8 turbo!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu