2kk enää

ja elisa paskasta päästään täällä eroon...LOPULLISESTI!!
2549
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Voimia vielä ,että jaksat sen 2kk.Mulla on vähän enemmän,mutta TeleFinlandon kortti pulinalla on jo odottomassa Elisan sim lukituksen purkua...:)

Äänestä

Olen ollut muutaman vuoden Elisan asiakas (KolumbusK1).
Laskut olivat aina tulleet ajallaan ja olivat todella pieniä,
harvemmin kun tuli puhuttua puhelimessa.
Viime syyskuussa mulle tarjottiin euron sunnuntaisopimusta joka edellytti 12kk asiakkuutta.
Tottakai suostuin koska olin todella tyytyväinen ko. liittymään.
Kuinka ollakkaan, heti alkoivat laskutussekoilut ym.
Siis Elisalla oli jo tuolloin tieto tulevasta kusetuksesta kun tarjosivat vuoden sopimusta.
Nyt odotan vain syyskuuta ja sitä että saan vaihtaa liittymää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ex elisa kirjoitti:

ja elisa paskasta päästään täällä eroon...LOPULLISESTI!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu