Palazzo

Ketään menossa Palazzoon sblle? Tai ollut kenties jo?

Kokemuksia ois kiva kuulla :)
4270
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

viime kesäkuussa hotellissa kaksi viikkoa majoittuneena, voin kertoa, että kiva ja viihtyisä hotelli. Siivous pelasi ja henkilökunta oli ystävällistä. Huoneet olivat tilavat ja siistit ja allas alueet 2 kpl siistejä. ei mitään huonoa kerrottavaa kyseisestä hotellista.

Äänestä
  • joo hotelli oli mukava ja varsinkin henkilökunta... mitä pidit ravintolan työntekijöistä?

    Äänestä

  • -tintti_88 kirjoitti:

    joo hotelli oli mukava ja varsinkin henkilökunta... mitä pidit ravintolan työntekijöistä?

    Yksi ravintoaln naisista oli hieman ilmeetön, jäykähkö ja vähän koppavan oloinen, mutta muut aivan mukavia. Emme antaneet tämän yhden naisen haitata meidän lomaamme ;)

    Äänestä

  • mymmeli^^^^ kirjoitti:

    Yksi ravintoaln naisista oli hieman ilmeetön, jäykähkö ja vähän koppavan oloinen, mutta muut aivan mukavia. Emme antaneet tämän yhden naisen haitata meidän lomaamme ;)

    oliks se semmonen tumma hiuksinen (pitkä tukka), ja suht laiha normaalin/pitkä pitunen.... siin "normaalis" ravintolas ei siin "kiinalaises".

    Mitä pidit lifeguardeist? se yks oli trimmi pappa (harmaa tukka)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Iavor kirjoitti:

Ketään menossa Palazzoon sblle? Tai ollut kenties jo?

Kokemuksia ois kiva kuulla :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu