silver beach

Hei,
Osaako joku kertoa kokemuksia Silver Beach-hotellista, joka sijaitsee Plataniaksessa? minkälainen ranta, pitkätkin matkat ruokailemaan tai kauppoihin?
Kiitos!!
1838
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Tosta kakkossivulta löytyy tietoa otsikosta Gerani!
Kerrataan vähän lisää tietoa!
Ranta on pikkukiviranta!
Silver Beach ei sijaitse Plataniaksessa vaan siitä n 3 km Malemen suuntaan!
Kylään tulee kävelymatkaa noin 1 km pikkasne päälle!
Supermarkettiin n 350 m
Hyvät leikkipaikat lapsille ja mukava allasalue
Hotellissa hyvät ruuat kannattaa tutustua!
Hauskaa matkaa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


illis kirjoitti:

Hei,
Osaako joku kertoa kokemuksia Silver Beach-hotellista, joka sijaitsee Plataniaksessa? minkälainen ranta, pitkätkin matkat ruokailemaan tai kauppoihin?
Kiitos!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu