Asiallinen

Käytiin eilen ajaa oulussa juhan autossa tuo uusi avensis.Entinen auto volvo v70,ei ave tehny vaikutusta ohitustiellä huono suuntavakavuus melu tuli korostuneesti esiin eri asfalttilaaduilla.Hepposen olonen volvoon verrattuna.Haemme auton muualta.
2249
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

En ole ajanut uudella Avensiksella, mutta Avensis Versolla olen ajanut nyt 7000 km ja se todella hyvä ajaa. Sama valmistaja osaa näköjään valmistaa monen sorttista koslaa!

Äänestä

tuossa koeajamassa uuden Maybachin. Ei tuntunut tuo Volvo enää minkäänlaiselta. Nitisee ja natisee joka paikassa. Siis Volvo.
Ja näyttää olevan vikatilaston kärjessä edustusautoissa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nieminen A kirjoitti:

Käytiin eilen ajaa oulussa juhan autossa tuo uusi avensis.Entinen auto volvo v70,ei ave tehny vaikutusta ohitustiellä huono suuntavakavuus melu tuli korostuneesti esiin eri asfalttilaaduilla.Hepposen olonen volvoon verrattuna.Haemme auton muualta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu