asensin

ja sisäänkirjautumi kohdassa näkyy sähköpostiosoitteeni automaattisesti vaikka en haluaisi. Miten saan sen niin että kirjoitan sen joka kerta itse, eikä se näy siinä automaattisesti?
5180
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

olen itse tutkinut samaa.

Äänestä

ku avaa msn-ikkunan, ennen ku kirjautuu, ni sellaset mitkä saa ruksata: muista sähköposti, muista salasana, ja kirjaudu automaattisesti tai jotai sinnepäi, ni siinä sähköpostin ruudun alapuolella on kai suluissa sellane ku "unohda minut" tai jotai sinneppäi, tai ainaki mulla on :)

Äänestä

live messenger sisältää viruksia ja troijaa, niin että pahaa tekee.

Äänestä
  • Harvemmin Microsoft jakelee viruksia sisältäviä ohjelmia, että jospa vaan lakkaisit klikkailemasta joka linkkiä mitä mesekeskusteluissa näet. Ota vaikka asetuksista pois ruksi "salli linkit keskusteluissa"-kohdasta niin ei tee enää pahaa.

    Äänestä

  • aw0 kirjoitti:

    Harvemmin Microsoft jakelee viruksia sisältäviä ohjelmia, että jospa vaan lakkaisit klikkailemasta joka linkkiä mitä mesekeskusteluissa näet. Ota vaikka asetuksista pois ruksi "salli linkit keskusteluissa"-kohdasta niin ei tee enää pahaa.

    tyhmä laittaa koneeseensa moisen virusimurin.!!!!!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


live messengerin kirjoitti:

ja sisäänkirjautumi kohdassa näkyy sähköpostiosoitteeni automaattisesti vaikka en haluaisi. Miten saan sen niin että kirjoitan sen joka kerta itse, eikä se näy siinä automaattisesti?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu