tietää

Maailmanloppu tulee kun ufoja alkaa näkymään! Ne vie sielunne!
2166
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Valtaeliitti lavastaa ufohyökkäyksen jos on tarvis lopettaa valtauskonnot.

Äänestä
  • Mitenkähän...?
    Ottakaa ne omat pienenpienet aivonne jo omaan käteen ja tuumatkaapa vaikka ihan pikku hetki.
    Jos ei aukee, unohtakaa sana ufo ja tehkää jotakin vaikka sen eteen, että maailma olisi parempi paikka. Riittää aluksi, että ajattelette vaan niin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tietäjäjortikka kirjoitti:

Maailmanloppu tulee kun ufoja alkaa näkymään! Ne vie sielunne!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu