Sunnuntaina pitäs menkat alkaa, ei jaksais odottaa. Pissalla on pitänyt käydä useemmin,mahaa ja alaselkää sillai ihmeellisesti nipistelly(ennen ei ole tuollaista tapahtunu). Sitä niin toivois et on raskaana. Saas nyt nähdä. Koska ekat oireet voi tulla ja millasia ne on?
raskautumisesta
mä vaan
2361
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
soita postiin ja kysy!!
voi olkaa tuntea jo heti mahd. kiinnittymisen jälkeen. Kiinnittyminen tapahtuu n. 6-8 vrk hedelmöityksestä. Eli sinun tapauksessasi kyse voi olla mahd. raskausoireista tai sitten vain alkavista menkoista. Raskausoireet ja menkkaoireet ku ovat liki samankaltaisia. Ja valitettavan usein me naiset sorrumme kuvittelemaan itsellemme ties mitä jos jotain oikein paljon toivoo.
Ittenkin olen kuvitellut olevani raskaana jo ties montako kertaa ku oireita on ollu vaikka muille jakaa mutta aina se täti on vaan kurvannu paikalle. :(
Tsemppiä kuiteskii!! :)