Tiiättekö et biletys ilman alkoholia on kivempaa ku voi tanssii ja on selvillä kaikesta eikä puhu sekavia ja ne jotka vastaa tähän et "lol daa siis niiq biletys ei oo biletyst ilman ihqbissee!" voi todellakin miettii minkä ikäsiä on. biletys yhen siiderinkii kaa viel menettelee mut miks pitäis ryypätä? sellanen touhuhan kuuluu 14 vuotiaille teineille jotka leikkii "aikuisia" eikö vain?
tiesittekös
assssssssssiiiaqwawaerh
2418
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Jos on nii pieni kaveri porukka ettei kauheesti biletetä niinku 4-5 henkilöö kaikki jätkii nii eihä sitä kauheesti biletetä ^^ Ryyppyreissu :P
No ei kaikki kännissä puhu sekavia ja eihän juomisessa mitään vikaa ole,jos haluu vähän irrottautua arjesta.Ja voihan sitä myös humalapäissään tanssia:D njooo se nyt on sitten taitolaji,mutta miksi aina teinejä liitetään alkoholiiin,tai siis osaavathan teinitkin juoda alkoholia,ei se iästä ole kiinni.