haluis tietää

Millaines paikka mahtaa hörölä olla kun olen muuttamassa sinne nyt lähiaikoina??
>ja lapset aika usein luonani??
4313
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Erittäin rauhallinen ja mukava paikka asua. Luonto lähellä ja kävelyreitit vieressä.

Äänestä

hörölä on mukava ja rauhallinen paikka asua,luonto on lähellä. sopii kaikille.

Äänestä

meneppä heti katsomaan, niin näet millainen ihmeellinen se paikka on. ps lahti energialla on 506 ikkunaa.heippa

Äänestä
  • Rauhallinen, luonnonläheinen ympäristö suht keskustan liepeillä

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


teppo ja matti kirjoitti:

Millaines paikka mahtaa hörölä olla kun olen muuttamassa sinne nyt lähiaikoina??
>ja lapset aika usein luonani??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu