Olen tässä lähdössä kun kello lähenee kuutta. On semmoinen haikea olo, kun et ole kotona.
Oli ikimuistoinen viikonloppu. Nyt jaksaa taas olla erossa muutaman päivän, kun muistaa kultaa ja niitä yhteisiä hetkijä.
Koita kulta pärjätä täytyy lähteä.
Sinun lökärisi.
Oli ikimuistoinen viikonloppu. Nyt jaksaa taas olla erossa muutaman päivän, kun muistaa kultaa ja niitä yhteisiä hetkijä.
Koita kulta pärjätä täytyy lähteä.
Sinun lökärisi.
Vastaukset 3
Vanhimmat
se minun lökäpöksyni joka jätit kukkapuskan ovelleni kun en sattunut olemaan kotosalla?
Muistanhan minä meidän viikonloppumme ja kaiken ihanuuden mitä yhdessä saimme kokea. Haikea on minunkin oloni, tosi haikea.
Älä kuitenkaan murehdi, uusia viikonloppuja on tulossa vakka kuinka monta. Eihän tässä enää ole kuin neljä yötä, kun joudumme yksin sängyssämme ikävöimään. Se viides yö, se antaakin meille sitten paljon.
Voisit ostaa muuten uudet lökäpöksyt, kun katselin ettei ne vanhat olleet enää oikein salonkikelpoiset. Meillähän on ne pienet pirskeetkin lauantaina ja silloin olisi oltava kaikki tip top.
Minäkin olen ostanut uudet mini-sellaiset, ja katselen vielä jotain herkullista unipaitaakin.
Kyllä meille tulee olemaan ihana viikonloppu, oi lökäpöksyni mun.
Sinäkö, rakas lokoripoksy jatit seitsemen tummapunaruusuu huoneeni ovelle. Kylla olimme
niin rakkaita, vain seittemen paivaa onnehen.
Pida vetoketju kii.
Osta olkaimet!