Onkohan kukaan JY:n erkkaan hakenut saanut tuloksia?
JYVÄSKYLÄN ERITYISPEDAGOGIIKKA
OdottavaAa
8849
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
tulokset voi kysyä puhelimella!!!
Niin kuulitko ettäpuhelimetse voi kysyä vain tota erityispedagogiikan tuloksia vai yleensäkin tuloksia?? En viittis soittaa sitten,kummiski siel ihan kiukkusina kun hakijat eivät jaksa odottaa kirjettään kotiin :D
Itse sain soittamalla tietää erkan tulokset Jyväskylään ja nyt on hyvä fiilis.
siis onko jygen erkan tulokset jo tulleet? milloinkohan kirje mahtaa tulla, vai näkeekö netistä? en viitti soitella..
jyge! siis mitä! Toivottavasti et hakenut! "jygen erkka"
Puhelimessa sanovat että ens viikolla tulee kirje, jollekin oli sanottu että tiistaina. Ei vissii näy missään netissä.
Tänään sai jo soittamalla tuloksia Jyväskylän erityispedagogiikasta ja mä pääsin!! Kyllä itketti ja tärisytti, nyt oon taas ok;)
Kirjeet tulee ilmeisesti tiistaina. Ja hyvin ystävällisesti ne siinä suoranumerossa vastailivat ja onnittelivat opiskelupaikasta.
ja kyllä hain. Oon katsos Hygestä kotoisin ja tykkään taivutella pitkiä sanoja -ge -muotoon. Jyväskylästä käyttäisin muuten nimitystä "Jyskä" mutta on perkule jo olemassa.