Ikävää kun ei kukaan vastaa viesteihini. Tosikkoa porukkaa. Kjäh!
Jermuxi tms.
Jermuxi tms.
231125
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 23
Vanhimmat
Katsos kun feikkiluuserin tunnistaa etäältä ja sitä pitää korkeintaan hieman "potkaista" sanallisesti siinä ohimennessään. Kyykyssähän sinä jo valmiiksi oletkin, joten pysy siinä, sehän on sulle sellainen luonnollinen paikka. Huahhahaahahahahahahaa
on mukava kun meitä on useampiakin saman nimisiä. Ei siitä ole syytä suuttua ja ottaa heti litraa herneitä nenäänsä. Mitä taas siihen kyykkyyn tulee niin ihan sinua varten. Voitpahan siinä sitten vaikka nuuskaista oikean Jermuxi tms :n ahteria.
Hih hih hih !
Kerro kun olet käynyt luukulla.
Mukavaa pelituokiota
http://www.pelit.fi/index.php?id=69456
ja vähän lukemista varsinkin kohta kolme kommenttia:
http://suomalainen.blogit.kauppalehti.fi/2007/03/29/vip-henkilot-vaativat-vip-kohtelua/
Hih hih hih ! Luukulla on käyty, kiäh.
koko Jermuxi on syvältä. Kjäh! :)
sinun päänsärkysi, minkälaisia toiset ovat?
Vai voisitko vihdoin keskittyä siihen mitä itse satut olemaan ja edes yrittää elää omaa elämääsi?
Mikä siinä on niin vaikeaa?
hih hih kjäh
Yksi vastaus tossa aidolta Jermulta ja sitten tämä. Hih hih???Voi tsiisus, mitä länkytystä tollaiset "hih hih" jutut oikein on.
No, hyvällä tyypillä on aina matkijoita ja perässäkulkijoita, joten sinusta on helppoa aloittaa. Mikä siinä on niin vaikeaa näpytellä oma nikki, eikä yrittää kulkea toisen saappaissa..noo, vastaappa luuserinraato.
feikkaan feikkiä, se on niin reppana ja lainaan hänen "omaa fiksua naurahdustaan"
Ei täällä juuri muuta huvia enää tunnu löytyvän, kun keskustellakkaan ei saa aidosti.
Älä vedä hernettä, taitaa olla sama feikki kun sielä toisella palstalla, tää on niin kerkeäväinen tapaus kun nukkuukin koneen vieressä vaikka väittää muualla olevan.
Meitsi kun alkaa feikkejä hutkia, niin ei kerkee aina katsella ihan tarkkaan, vaan kanuuna puhuu ja bodycount tehdään myöhemmin..
Tää on aika kuivakka paikka, kun ei tule avauksia, eikä vastauksia. Tuossa naapurissa tulee kovana päivänä monta sataa vastausta ja siellä on kunnon kohina välillä. Täällä on päivässä 1-15 vastausta, joka ei ole kyllä paljon.
1-15 vastausta, kun feikille tuli yhteen keskusteluun enemmän kuin sinulle viiteen avaukseen :)
Feikki vetää sua 6-0.
Jos se siellä feikkaa meitsiä, niin etkös sä valopää tajua, että se myös vastailee itselleenkin siellä sitten...Oi tsiisus, että pitää taas kaikki koukerot selittää alkulimoille.
lopullisesti, ei tämä enää nouse, maku on mennyt, kummajaiset riehuvat kun normaalissa elämässä eivät voi vaan pitää näytellä fiksua.
Elämä on
Feikille ei saa antaa periksi ja se tukehtuu omaan pullaansa jossain vaiheessa.
Minulla täällä, ei jaksa enää tätä mitäänsanomatonta ilmeetöntä tyhjyyttä ja touhua joka niin selvästi selviää taustalta. Häpeän heidän puolestaan käytöstään tai sen täydellistä puuttumista.
Ei ole synti tyytyä vähään, vaan viisautta olla ahnehtimatta sitä mitä itselle ei ole tarkoitettu. Ja iloita siitä mitä on.
Pulla lihottaa ja on epäterveellistä, liika oma tietäminen, estää lisätiedon saannin ja on haitallista vain itselle, ei keneltäkään toiselta pois.
Jatkakaa harjoituksianne, joukossanne on taas pari vähemmän kuin ennen.
yli 40-vuotiaan käytöstä?
niin nyt se juoksee pitkin palstoja tekemässä avauksia, vastailee itselleen jne...Sellaista se virtuaali joillekkin teetättää.
Tällä palstalla tuntuu olevan ainakin yksi henkisesti sairas yksilö. Hän näkee jokaisessa viestiketjussa feikin. Joskus tuntuu kuin kirjoittaisi itselleen ja vastaisi kanssa. Sillä tavalla saa mieleisensä vastauksen.
Tämä hih, hih ja :)))) yms. ovat hänen tyylinsä kirjoittaa. Samoin hän tuntuu varastavan toisten nikkejä ja kirjoittelevan mitä sattuu toisten nimissä kuten nyt jermuxin. Hän haastaa muita riitaan keskenään ja syyttää sitten feikkkiä.
Tällaisella ihmisellä ei liene omaa elämää eikä kummostakaan elämää netin ulkopuolella. Henkisesti sairas, sanon minä ja ilmeisesti nainen vaihdevuosien kourissa. Lääkitystä kannattaisi tarkistaa tai aloittaa sen käyttö.
Kiersi jo tuonne 50 puolelle, kun sai kuulemma viestin asiasta...No hohhoijaa. Todellakin tuo tyyppi kirjoittelee itselleen. Samoja kirjoitusvirheitä jne. Kun joku sitten sanoo vastaan, niin feikkaa toisten vakituisesti käyttämää nikkiä ja "hih hih, miksi otat herneet nenään, kun tätä ei ole rekattu, niin tää on kaikkien käytössä." Omaa selkeää nikkiä ei kuitenkaan ole käytössä, josta tunnistaisi. En puhu tässä nyt rekkautumisesta, vaan yleisesti tunnistettavasta nikistä. No, sellaista tällä kertaa. Molemmilla palstoilla se sai tänään kyytiä ja sitä hoitoa on aina tarjolla meikäläisen puolelta.
Tottakai se sotkee hieman ketjuja ja tulee sekaannuksia, mutta olen sitä mieltä, että noille feikkajille ja itselleen höpöttäjille ei saa antaa periksi.
Jermun oma vika, jos kerran on rekattu nikki, miksei käytä sitä. Vituttaa tämmönen tarpeeton itku jostain feikistä. Jermuxi on pelle!
Meillä onkin se suuri ero, että mua ei ota päähän näillä palstoilla mikään ja sinunlaiset kitisee ja raivoaa kaikesta.
Tarpeeton itku feikistä...Tänkin päivän jälkeen on täysin selvää, että feikki itki kotonaan tietokoneensa äärellä ja pahasti ja nyt kuoroon liityit samalta näppikseltä sinä....
Kummallinen tapa sinulla on syyllistää joku, joka ei feikkaa...Feikkari on sinun mielestä siis oikeassa ja rekkautumaton on väärässä...Ethän itsekään kirjoita nyt rekattuna. Eihän sinua siis kukaan usko. Voi tsiisus, että oikein harmittaa, että sinunlaisten vajavaisten keskustelijoiden kanssa joutuu vääntämään itsestäänselvyyksistä asiaa, mutta menköön nyt...
Olla omituine? Ja kallotohtorille pitkä jono?
Sähä oot luonnonoikku, varoitus uusille kävijöille minkälaisex tulla ku on roikkunu liian kauan netissä. Runoa pukkaa:
***feikki se itsekseen leikki, todelline leikkikaveri vaa puuttus...
ei ole jermun kirjoittelut normaalin ihmisen
kun kirjaimellisesti kirjoitatkin samoilla linjoilla...Itsellesi...Huahahahhaaaaa
vastailet minua enemmän...Itsellesi...Huahahahhhaaaa