tytöt tykkääkö

mä oon 155 cm pitkä ja painan 42,5 - 43 kg
voisko kukaan mun ikänen tyttö mun kaa !?
6377
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

ensikskin, ei ne tytöt nyt tollee painoo ja pituutta ota valintakriteereiks, hyvin kuule ne sut huolii... ;) sä ainaki kuulostat suht "sopivan" kokoselta(mikä muka nyt sitten on se sopiva??) ja toiseks et kyl se on tärkeempää ootko hauska ja kiva jne, ku että paljonko sun painoindeksi on!! :D

Äänestä

älä tuon ikäsenä haikaile tyttökaveri asioita!!! elä elämääs lapsena niin kauan ku mahollista!!!
varmaan aattelet ettei siinä oo mitään järkee ku muutki mun ikäset seurustelee mutta EI!!! ei pidä olla niinku muutki. niillä menee koko lapsuus pilalle! sä löydät jonkun ku sen aika on!!
tää on vaan mun neuvo ku ite pilasin lapsuuteni monella asialla.... PÄRJÄILE!!!!

Äänestä
  • voi noi jotku jaksaa itkee tollasille että "oot ihan liian nuori voi voi" ei varmaa itellää ollu sillon poikaa/tyttöä eli mitä vittuu se sulle kuuluu haittaaks se sua jotenki?!? toinen kysyy tosissaan ja sä vaan itket siel prkl

    Äänestä

  • erkki kirjoitti:

    voi noi jotku jaksaa itkee tollasille että "oot ihan liian nuori voi voi" ei varmaa itellää ollu sillon poikaa/tyttöä eli mitä vittuu se sulle kuuluu haittaaks se sua jotenki?!? toinen kysyy tosissaan ja sä vaan itket siel prkl

    sä oot varmaan niin täynnä ittees et tuut muita haukkuu ku ne on jotain muuta mieltä asiasta!!!
    mä vaan sanoin mitä mieltä oon ton ikäsenä seurustelemisesta. itelläni ei tosiaankaa ollu sillon viel jätkäkamua, tiedoks vaan. nyt oon löytäny jonkun jolle puhua kaikki asiat.
    jos sun ongelmas on se et muut ei saa olla eri mieltä ku sä niin painu helvettiin!!!!

    Äänestä

  • typy86 kirjoitti:

    sä oot varmaan niin täynnä ittees et tuut muita haukkuu ku ne on jotain muuta mieltä asiasta!!!
    mä vaan sanoin mitä mieltä oon ton ikäsenä seurustelemisesta. itelläni ei tosiaankaa ollu sillon viel jätkäkamua, tiedoks vaan. nyt oon löytäny jonkun jolle puhua kaikki asiat.
    jos sun ongelmas on se et muut ei saa olla eri mieltä ku sä niin painu helvettiin!!!!

    sä typy oot ihan oikeessa!!!
    jos on erimieltä asiasta siitä tullaan heti aukomaan päätä. kaikilla saa olla omat mielipiteet!!!!!!

    Äänestä

mä voisin ainakin olla....=)Se paino tai pituuus ei merkitse siihen mitenkään jos sä oot kiva,reilu,muka,ja kaikkee mutakin niin se on "täydellinen" kundikamu...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


poika91 kirjoitti:

mä oon 155 cm pitkä ja painan 42,5 - 43 kg
voisko kukaan mun ikänen tyttö mun kaa !?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu