Vincci Lella Baya + snorklaus

Onko kokemuksia Hammametissa sijaitsevassa Vincci Lella Baya -hotellista? Tjäreborin katalogissa oli 4 tähtee....?? entä pääseekö Tunisiassa snorklaamaan? onko hienoja kaloja?
1344
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Lella Baya on hieno linnamaisesti rakennettu hotelli, matkaesitteen kuvat eivät tee oiekutta Lella Bayalle! Uima-allas alue upea ja ranta aivan tuntumassa.
Snorklauksesta en osaa sanoa oikein mitään, eiköhän paikan päältä löydy apua.

Lella Baya on Yasmine Hammametin "nähtävyys" ja todella suosittu, suomalaisia siellä ei kyllä näy.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lomailevat kirjoitti:

Onko kokemuksia Hammametissa sijaitsevassa Vincci Lella Baya -hotellista? Tjäreborin katalogissa oli 4 tähtee....?? entä pääseekö Tunisiassa snorklaamaan? onko hienoja kaloja?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu