sairaan paska mesta toi pokerihuone.com
toki kuulin jo usealta taholta sen huonosta maineesta ja totta lunasti lupauksensa täydellisesti
pokerihuone.com SURKEIN
9
647
Vastaukset
- raisaK
Hirveitä ohivetoja ei mahdottomia mutta aivan liian yleisiä jotain mätää on jaoissa, asiakaspalveluhan siellä on erittäin huonoa aivan kuten pelitkin. Siksi en pelaa pokerihuoneella enää koskaan!
- ljyfl
Näinhän se menee, tosin samanlaisia ne on muutkin B2B:llä toimivat pokerisaitit. Turnauksissa pätee se sääntö, että pöydän suurin stäkki imee kaikki pelimerkit, oli lähtökädet kuinka paskoja tahansa.
- pro453
Kun ette vaan osaa pelata.. Helppo se on kaikki tuurin piikkiin laittaa kun itte on täys paska. Kuten pokerissa yleensä niin parhaat pelaajat voittavat.
- aasdasdsad
turha tulla tänne itkemään, josset osaa vaan pelata.
- ...
Parisen vuotta sitten pelailin pokerihuoneella(ensimmäinen saitti missä olin). Sen jälkeen tullut pelattua useammilla saiteilla enkä ole havainnut eroa ohivetojen määrässä.
Jotenkin tuntuu että nämä valittajat ovat näitä minireissaajia, jotka antaa oddseja vedoile(varmaan omasta mielestä nerokkaita pelaajia) ja sitten itketään foorumeilla kun ohi mennään..
Tottakai niitä ohivetoja tulee vaikka ns. oikein pelaa, muttei sillä taas ole merkitystä kun enemmän tienaa tienaa niistä täyttymättömistä vedoista kuin häviää täyttyneille vedoille.
Pokerihuone ei tosin minunkaan mielestä hyvä pelipaikka ole, mutta perusteena tosin pienet pelaajamäärät. Yksinkertaisesti pakko oli lopettaa mikrotasojen käytyä liian pieneksi pelit siellä kun pelaajia ei ollut tarpeeksi.
- AMK_TRE
peleistä kylläkin ja eikä ihan ykkösenä tule em. pelihuone :) mikäli olisi ainut paikka pelata netissä lopettaisin pelit siihen paikkaan.
- erkkis1
pakko yhtyä, kokemus vahva, paikka heikko
- veli_martsar
maltalaista pissaa koko juttu
- mauno/ah
:D ei lisättävää
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ihana on nähdä edes ohimennen
Mitenköhän mies sua voisi lähestyä❤️? Oon lääpälläni suhun mutta en uskalla lähestyä vaikka vilkuilet ja huomaan että su1538513- 664724
Mies, mua jotenkin kiinnostaa
Että osaatko sä ollenkaan höllätä? Ootko aina kuin persiille ammuttu karhu. Pohtimassa muiden vikoja?1404383Aamu on aina iltaa viisaampi.
Hyvää huomenta rakas. Ajattelen sinua taas ja yritän keksiä keinoja luoksesi. Satuttaa, kun unohdan sinua joka päivä ene233972Juuri sinut kainaloon haluaisin nyt
Sydän sykkii vain sinulle Sinä olet se jota kaipaan Sinä olet se josta uneksin Jos sinun rinnallesi jäädä saan Tän koko353513Moi kuumis.
Just ajattelin sua. Oot mun rauha, turva ja lämpö. Olet monia muitakin asioita, mut noita tartten eniten. Pus.423490Saattaisimme olla yhdessä
Vaarallinen yhdistelmä. Käsitin, että meillä molemmilla on samanlaista historiaa... Siitä huolimatta haluaisin kokeilla383378- 483143
Milloin olisi sinun ja kaivattusi
Kaunein päivä? Kamalin hetki? Miksi? Kumpaa pyrit muistelemaan? Kumpi hallitsee mieltäsi?422891- 492654