Mitä mun pitäis tehä kun haluasin mennä harrastamaan seksiä yhen vellunkaa.Oon omasta mielestä ok näköne tyyppi,mut se jätkä ei ees huomaa mua.
Eli voittekst te antaa mulle vinkkejä miten olisin haluttava ja pääsisin sänkyyn.
mitä teen?
4
4619
Vastaukset
- mä vaan..
ei ole mitään kiirettä hypätä sänkyyn. Kyllä sun aika vielä tulee ja pääset kokeilemaan seksin nautinnnot. Et sä voi niin vaan haluta sänkyyn yhen ihmisen kanssa jota et rakasta. Täytyyhän siinä olla myös rakkautta, mietippä sitä vähän.
- vellu
puhu sen kaa. mistä tahansa
- huora!!!
Jokaisella on omat tavat. Ei siihen seksiin aina tarvi rakkautta.
Mut siinä oon samaa mieltä, et mikä ihmeen kiire on päästä vellunkans sänkyyn. On pienellä tytöllä unelmat.
Mä menetin neitsyyteni 13 vuotiaana. Ja mä kadun sitä ihan sikana. Jos saisin elää uudestaan ni mä ihan tosissani säästäisin neitsyyteni sille, jonka kans meen naimisiin.
Tai ainaki siiten asti et oon vanhempi. Nyt sen tajuaa, et kyllä sitä seksiä saa. Ja on sitä elämässä nyt hyvänen aika muutaki ku seksi!!!
Kuule, älä hyvä tyttö mieti, et miten olisit haluttava. Mä voin vannoo, et sä tuut saamaan seksiä elämäs aikana. Jätkät ei muuta haluukkaan perjantai-yönä.- terkku
Kiitti viestistä siitä oli paljon apuu.
Mut Mä kyl oikeesti rakastan sitä tyyppii.En tainnut sitä mainita viestissäni,mutta tunteeni ovat tosi aidot velluu kohtaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1782638Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482397Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1031090- 64911
- 65869
Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20770Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait228761Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka276747Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies87734Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22688