Törkeää tietoa sähköyhtiöltäsi! HINTA NOUSEE !

Sinun ei tarvitse tehdä mitään!

Kun oli kuiva kesä, hinta nousi.
Kun sataa paljon, hinta nousee.

Sinun ei tarvitse tehdä mitään!

Mikael Lilius tekee.
Valitsee myös tyhmät työntekijänsä.
1152
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

jos tuulee tai on tuulemati.

Jos sattaa / on satamati.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sinun ei tarvitse tehdä mit... kirjoitti:

Sinun ei tarvitse tehdä mitään!

Kun oli kuiva kesä, hinta nousi.
Kun sataa paljon, hinta nousee.

Sinun ei tarvitse tehdä mitään!

Mikael Lilius tekee.
Valitsee myös tyhmät työntekijänsä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu