Eka Boeing

Meikällä tulossa ensimmäinen lento Boeing koneella.Tähän saakka istunut vain Airbusseissa.

Nyt menossa MALEV yhtiön Boeing 737-600 koneella.Mihin Airbussiin verrattavissa koon puolesta?Onko Boeing 737-600 vanhoja rötisköjä kun kuitenkin olemassa jo 747,767,777?

Kiitos!
3606
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Malevin Boeing 737-600 ovat vajaa viisi vuotta vanhoja siistejä koneita. Boeing 737-600 on samaa kokoluokkaa Airbus A319-100 kanssa.

Äänestä
  • Tänk juu!

    Äänestä

Käytän todella usein Malevin koneita. Mukavat, tilavat penkit, runsaasti jalkatilaa, kohtelias palvelu.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Lentoni kirjoitti:

Meikällä tulossa ensimmäinen lento Boeing koneella.Tähän saakka istunut vain Airbusseissa.

Nyt menossa MALEV yhtiön Boeing 737-600 koneella.Mihin Airbussiin verrattavissa koon puolesta?Onko Boeing 737-600 vanhoja rötisköjä kun kuitenkin olemassa jo 747,767,777?

Kiitos!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu