Tarjosi kunnon Tenovuon pässinpäitten lasiseen leukaan.
Ja putosivat, haha:-)))!!!111
Sariola pesi murhaänkyrät 8-0!
4
351
Vastaukset
- tulee ja kertoo
vitsin.
Eik Tenovuo mosaiikkia murtanut eikä murra. - Karakouru
Vai 8-0. Pikemminkin Sriola sai pattiinsa 100-0 ja sitä paitsi "pikkurillipoika" Sariolahan vihaa väkivaltaa, koska aina on siitä muille jänkättämässä, kuinka brutaalia sellainen on, kun toista lyödään. Ehkä Sariolan olisi parempi pysyä muitten homppeleiden seurassa piilopaikassaan ja siellä mittailla pippeleitään kaverettensa kanssa, ennen kuin yrittää oikeitten ihmisten kanssa kilpasille lääketieteestä.
- Mene sinä
hintasveissön vaan hekumoimaan lastentappamisella ja runkkailet katsellessasi joitan koulutappajaleffoja.
Tekisi sullekin tuppimulkku hyvää päästä inttiin, miesten kouluun sitten muutaman vuoden päästä kun olet 20.
Mutta ei sinne mitään homonarkkareita oteta, joten runkkaa ja katsele leffojasi onneton paska.
- Innocent bystander
Jos sinulle syntyi käsitys, että Sariola pesi muut keskustelijat, olet varmaankin ymmärtänyt käydystä keskustelusta yhtä paljon kuin Sariola kopioimistaan asiantuntijalausunnoista, ja todellisuudentajukin lienee samaa tasoa Sariolan kanssa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse984822Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky1143952Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"
Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä2113850Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen
Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.1202265Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä
Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575801987Mitä on tullut
Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.801376- 1371334
Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle
Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.1691309En ymmärrä ateisteja!
Raamattu on aitoa historiaa, jotka ovat kirjoittaneet aikalaiset! Mitä änkyröitte turhaa???5531198- 531135