phuket patong

Hotell Than Thip villa,menossa 1.1.2008.Onko kellään tiotoja hotellista,kiitos.
41150
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

yövyin muutaman päivän helmikuussa.

löytyy valokuvia ja videota hotellista.

sanoit meneväsi 1.1.2008 joten olet jo
ollut siellä ??

Äänestä
  • Joulukuusa mekin, Minkälaiset kokemukset sinulla on paikasta.
    t. hemi

    Äänestä

Olisi todella mukava kuulla kokemuksia ko. hotellista. Me olemme myös menossa joulukuussa ja tietty hotellin nettisivut jo katseltu, mut kiva olisi kuulla myös niitä, jotka siellä ovat käyneet:)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mmilla kirjoitti:

Hotell Than Thip villa,menossa 1.1.2008.Onko kellään tiotoja hotellista,kiitos.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu