Kuka on ollut asialla ja miksi??
Viestejä
poistettu!
20650
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 20
Vanhimmat
asiattomat viestit!
Minä ainakin valitin ylläpidolle asiattomuuksista, en tiedä valittiko joku muu myös. Pahimmat herjat poistettiin.
.herjannut ja ketä?
Sori,en ollut muutamaan päivään palstalla:-))
vaikka et tietäisikään,kuka herjasi ketä.
ihmettelen vaan että koko ajan jaksetaan ja elisama varmaan taas sai kuulla kunniansa..
Jatketaan 'ei herjata enää ketään ' merkeissä:-))
niissä viesteissä on ollut, jotka on poistettu? Eipä palstalla paljoa enää ole edes viestejä yleensä kun eivät ihmiset paljoa kirjoita tänne enää.
Tuntuu, että heti kun alkaa olla vilkkaampaa, alkavat myös poistot..?
samoin Ylläpito, eivät muut, joten jompi kumpi ollut asialla.
poistaisin minuun kohdistuneet herjat..;-))
kun itse herjaat jotakuta, niin se on vain "huumoria",, mutta jos toinen vastaa samalla mitalla sinulle, niin se onkin "herjaamista"..?
Huom! en tarkoita ehkä juuri sinua, enhän edes tiedä kuka olet.
Täällä on palstalla sellaisiakin henkilöitä, nimimerkkejä mainitsematta.
jotka katsovat oikeudekseen herjata toisia nimimerkittömyyden takaa.En tietenkään tarkoita juuri sinua,enhän edes tiedä,kuka olet.
...kestän kyllä herjat, niitä en poistaisi. Sellaiset mitä lähtisin poistamaan liittyisivät sellaiseen, että huomaisin mokanneeni itseni tosi pahasti. Niitä ei tosin tämän nimimerkin aikana ole tullut lainkaan, eli seison kirjoitusteni takana (tai paremminkin istun).
osaa noin hauskasti kirjoittaa
luen ilokseni näitä voimapostin kirjoituksia
ja laidasta laitaan:-))
edellisillä nimimerkeilläkö mokailit ja poistelit viestejäsi?
... silleesti kirjoittanut silloikaan minkä takana en seisoisi, mutta alkoi tämä huuhaa mennä sellaisiin mittasuhteisiin, jotta alkoi itteäki ällöttää :-). Silloin ainakin pyysin poistamaan omia viestejäni ja osa poistettiinki, en tosin tiedä, luulen että poistopyyntöjä tuli mulitakin:-).
- kirjoitit silloi jotain että täällä on tekosairaitakin joukossa......?
poistua palstalta kun eivät enää kirjoita..?
Ilmeisesti täällä on sellaisia satuilijoita, joidenkin kertomukset ihmetyttää, että voiko tuo olla edes totta, syöpä paranee jne.
Siihen just.
Esim. minua epäilyttää, jos yhtäkkiä syövästä ei ole jälkeäkään, toiset jopa parantuvat pelkällä rukouksella. Kaikenlaista.
Siis, mikä on tekosairas? Tarkoittaako se että on itse omilla teoillaan ja elämäntavoillaan hankkinut itselleen syövän vai sellainen terve ihminen, joka kertoo (valehtelee) sairastavansa syöpää? Miten joku ihminen voi sepitellä juttuja syövästä? Ihan pahaa tekee kun itse on todellakin sairastunut tähän paskamaiseen tautiin.