tytöille

Mitä mieltä olette minusta?
Pituus: n. 175 cm, paino: 51 kg, hiukset: vaaleat, silmät: vihreät. Olen omasta (ja muittenkin) mielestä tavallisen näköinen.

Jos kiinnostaa, lähetä sähköpostia mainittuun osoitteeseen, tai lisää osoite MSN Messengeriin...
51030
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Toivomus olisi, että olisit Kuopiosta tai sen lähettyviltä...

Äänestä

Äh, mitä tyhmyyksiä meninkään kirjoittamaan. Unohtakaa koko juttu! Ei tätä kautta nyt ketään löydä...

Äänestä

Osoite oli väliaikainen, ja poistin sen. Se ei toimi enää.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


poika15v kirjoitti:

Mitä mieltä olette minusta?
Pituus: n. 175 cm, paino: 51 kg, hiukset: vaaleat, silmät: vihreät. Olen omasta (ja muittenkin) mielestä tavallisen näköinen.

Jos kiinnostaa, lähetä sähköpostia mainittuun osoitteeseen, tai lisää osoite MSN Messengeriin...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu