Tarjous

Uudehko okt kehyskunnassa. Alkuperäinen pyyntö 272 000€, tarjosimme 180 000€ ja tarjouksemme hyväksyttiin. Jippii !
4527
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

omakotitalo pyynti: 325000, tarjosimme 200000, neuvottelun jälkeen 210000€. Näin upeeta, hienoa....

Äänestä

Missä ihmeessä? Oliko se alun perin hinnoiteltu väärin, vai mistä oli kyse?

Äänestä

ostaminen ja ostamatta jättäminen ei ole totta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


meni läpi! kirjoitti:

Uudehko okt kehyskunnassa. Alkuperäinen pyyntö 272 000€, tarjosimme 180 000€ ja tarjouksemme hyväksyttiin. Jippii !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu