maspalomas/club vista serena

onko jollain tietoa hotellista Club vista serena? tarkouitus olisi mennä hiihtoloma viikolla! millaiset huoneet ja oliko hyvä palvelu? kiitos jo etukäteen;)
1497
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Hei!
Paikka on hyvin rauhallinen, 50 kpl huoneistoja, brittejä ja saksalaisia ja myös suomalaisia loman-viettäjia. Ystävälliset palvelut, minulla on 2 kpl osakkeita siellä ja olen ollut tyytyväinen.
Jos olet sinkku, niin unohda paikka..

tr tb

Äänestä

Kommentoi aloitusta


maisu kirjoitti:

onko jollain tietoa hotellista Club vista serena? tarkouitus olisi mennä hiihtoloma viikolla! millaiset huoneet ja oliko hyvä palvelu? kiitos jo etukäteen;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu