FF3 tökkii

Asensin ja tökki heti, poistin ja asensin uudelleen, ei auttanut.

-rullaus tökkii
-Ikkunan siirto tökkii
-ikkunan koon muttaminen tökkii
-prosessi jumittaa taustalle vaikka suljettu
-> unistall ja paluu kakkoseen
3312
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

että miksi ihmeessä vaihdoit?
Tämä ja monet muut palstat ovat sitä(kin) varten ettei
kaikkea hölmöä tarvitse itse kokeilla.
Nuokin ongelmat voi lukea täältä etukäteen.

Äänestä
  • Että näille palstoille kirjoittelevilla ei muuta olekaan kuin ongelmia. Kaikilla ei kyvyt riitä tietotekniikan hallitsemiseen.

    Äänestä

  • kun on niin kirjoitti:

    Että näille palstoille kirjoittelevilla ei muuta olekaan kuin ongelmia. Kaikilla ei kyvyt riitä tietotekniikan hallitsemiseen.

    "Että näille palstoille kirjoittelevilla ei muuta olekaan kuin ongelmia"

    Ja mikäs sinun ongelmasi on ?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


xpsp3 kirjoitti:

Asensin ja tökki heti, poistin ja asensin uudelleen, ei auttanut.

-rullaus tökkii
-Ikkunan siirto tökkii
-ikkunan koon muttaminen tökkii
-prosessi jumittaa taustalle vaikka suljettu
-> unistall ja paluu kakkoseen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu