kopu

jumalauta mikä firma...sinne ei saa edes yhteyttä
1437
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Voi,voi...Kopulle olen aina saanut puhelimella yhteyden muutamassa minuutissa!
Toisin on nämä Sonerat,Elisat,Saunalahdet ym.
Niihin soitettaessa linja kyllä aukeaa ja joudut aloittamaan jonotuksen,joka maksaa paljon ja kestää kauan!Kopullakin varmaan tilapäistä ruuhkaa,mutta montaa minuuttia en koskaan ole joutunut odottamaan.Ja eivät rahasta jonotuksesta,vaan linja aukeaa sitten,kun voit heti esittää asiasi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sdfgs nsfdg sfd kirjoitti:

jumalauta mikä firma...sinne ei saa edes yhteyttä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu