Olenko nätti?

-vähän yli olkapäiden yli menevät kerrostetut/pörheät hiukset
-tummanruskeat hiukset
-siniset silmät
-pitkät ripset
-tasainen ja finnitön iho
-kuppikoko 75b
-175cm
-51kg
-kengänkoko 40
-hieman leveät hartiat

tytötkin voi vastata
111015
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

haloo?! luuleksä et joku voi sanoo kirjainten perusteella ootko nätti? Sul voi vaik olla viitoisleuka ja kierot silmät ja nenä keskellä otsaa?

aika monella on yli olkapäiden ruskeet hiukset, pitkät ripset, normi iho ja b-kuppikoko.

Voisit vaikka antaa linkin kuvastasi niin kerrotaan oletko nätti

HALLELUJA

Äänestä

ainakin mulle kelpais;) ei loukkauksena mut panisin mielelläni

Äänestä

Kuten olen jo monesti sanonut,ilman kuvaa on vaikea arvostella.Mutta tietojen perusteella olet varmasti oikeen hyvännäköinen :)

Äänestä

En ilman kuvaa voi nätteydestä tietää, mutta syödä ainakin saisit..

Äänestä

niiimpä,aika monela on/moni on :
-vähän yli olkapäiden yli menevät kerrostetut/pörheät hiukset
-tummanruskeat hiukset
-siniset silmät
-pitkät ripset
-tasainen ja finnitön iho
-kuppikoko 75b
-175cm
-51kg
-kengänkoko 40
-hieman leveät hartiat


looooooooooooool

Äänestä
  • Yritän yleensä olla asiallinen,mutta nyt sanon suoraan:
    Meneppä vaikka petolinnun perseeseen valittamaan tältä palstalta ja huutamaan lollias.
    Koko lol sanan liiallinen,turha ja jatkuva käyttäminen on lapsellista ja naurettavaa.
    K.o valittaja taitaa kuitenkin olla 6-16 vuotias poika,joten eipä odotettavissa olekkaan,kuin lapsellista käytöstä.

    Äänestä

Oot niin vitun seksikäs et mälli lensi ikkunaan jo puolessa välissä kun luin kuvaustasi itsestäsi! >D! No voi vittu eihän susta voi tietää ookko kaunis ku ei oo ees kuvasta tietoo!!!

Äänestä

OMPA ISO JALKA !! ;o

Äänestä
  • no mä oon 13 vuotias tyttö ja jalka 41.

    Äänestä

ei tommosesta voi saada selvää onko nätti vai ei! pitaa olla kuva kans, ihan sama onko virheeton iho, hoikka yms muuta ihanaa mut jos kasvon piirteet on sekasin nii ei voi nätiks sanoo, toki riippuu katsojasta. ei voi kuitenkaan päätellä pelkän kuvaelman perusteella.
muuten aika laiha oot

Äänestä

Kuulostaa ihan mukavalta, mutta oot hyi alipainoinen. :/ Tietenkin jos syöt riittävästi niin minkäs asialle voit. Kuitenki painoa vois olla lisää, eikä voi kommentoida, kun ei kuvasta näe. Oon varma että miljoonat erinäköiset ''rumat ja kauniit'' tytöt voi sanoa samat koot kuin sulla. Ei näy naaman piirteitä. Eikä hiuksia.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


brunettee kirjoitti:

-vähän yli olkapäiden yli menevät kerrostetut/pörheät hiukset
-tummanruskeat hiukset
-siniset silmät
-pitkät ripset
-tasainen ja finnitön iho
-kuppikoko 75b
-175cm
-51kg
-kengänkoko 40
-hieman leveät hartiat

tytötkin voi vastata

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu