Apua kaipaan.Vaimoni on bi-kiinnostunut herkkupeppu(minä olen myös)ja meille on tulossa vaimoni tuttu kylään.Olen ymmärtänyt vaimoni kiinnostuksen ja vieraamme on myös viestittänyt asiasta vaimolleni.Tyttöjen kemiaa..Miten voisin avittaa naisia löytämään toisensa ja olemaan estottomia kun ovat molemmat kiinnostuneita,mutta varovaisia-ehkä aavistuksen ujoja.Meillä lämpiää rantasauna, enkä ole varma huolitaanko minua tyttöjen saunavuorolle,todennäköisesti joudun menemään yksin:(Voisin tietenkin saunottaa tyttöjä ja tarjoutua vaikka hieromaan kipeitä paikkoja, mutta onko liian läpinäkyvää, ainakin siinä vaiheessa kun valtava stondis iskee.Miten pääsisin aloittamaan keskustelun aiheesta ja voisin rohkaista tyttöjä rohkeisiin leikkeihin.Antakaapa vinkkejä miten voisi asioissa avittaa-haluan vaimoni nauttivan kesävieraastamme..
Vieraita tulossa...
2
659
Vastaukset
- sinulla
jokin syy luulla, että vaimosi ystävä olisi kiinnostunut sinusta? Jos ei ole, niin parasta mitä voit tehdä (siis jos unelmasi tosiaan on, että vaimosi rakastelee toisen kanssa...) on lähteä pois vierailun ajaksi. Mikään ei ole kuvottavampaa kuin kavereiden miehet, jotka yrittää lääppiä ja tunkea lähelle!!!
- -----
Kuten edellinen kommentoi, parasta antaa tyttöjen olla omissa oloissaan, eikä tupata "avuksi".
Mutta jos haluat tukea vaimoasi tässä, tee hänelle selväksi, että hyväksyt moiset leikit varauksetta. Näin jäisi pois tunne pettämisestä ja oikean fiiliksen tullen, asiat saattaisivat edetä haaveilemaasi suuntaan.
Ja älä, älä tarjoudu edes "vain katselemaan" jaiks!!
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 674421
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h684271Jos vedetään mutkat suoraksi?
Niin kumpaan ryhmään kuulut? A) Niihin, jotka menevät edellä ja tekevät? Vai B) Niihin, jotka kulkevat perässä ja ar1112947Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv662835Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p212119Vain vasemmistolaiset ovat aitoja suomalaisia
Esimerkiksi persut ovat ulkomaalaisen pääomasijoittajan edunvalvojia, eivät auta köyhiä suomalaisia.552002Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska151689- 321513
Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1111373- 1821286