Vietettiin polttareitani ja törmäsin baarissa nuoruuden ihastukseen, joka on vieläpä muijan etäinen sukulainen, mutta eivät kai oo oikein väleissä ja tekemisissä keskenään. No ajattelinpa sitten, että nyt on viimeinen mahdollisuus bylsiä tuota vieläkin hehkeää naista ja en puhunut polttareistani mitään, vaan valehtelin muijan jättäneen mut jonkun latinon takia. No kaikki meni ihan jees ja säälipillua(ja -pyllyä) sain ja kissa olisi halukas tapailemaan uudestaankin. No nyt sitten kuulin että muija meinaa vähän lämmitellä suhteita entisiin kavereihin ja sukulaisiin ja että tämä polttarihoito olisikin hääkutsulistalla!
Voihan perse... mitenkähän äijän käy...
polttarimoka...
sulho(ehkä)
2
1666
Vastaukset
- liyfg
no tuskimpa sua kovasti toi tuleva morsmaikkus tunnu kiehtovan.. sama kai se jos menee liitto vituilleen kun sillai alkoikin..
- vinkki sulle
Kerro reilusti morsiamelle mitä tapahtui. Näin säästät kymppitonnin. Häissä tai viimeistään niiden jälkeen morsian kuulee asiasta kuitenkin ja hakee liiton mitätöimistä ja sinulle vaan jää koko hääbudjetti maksettavaksi ja pellen maine omankin sukusi silmissä. Mietippä vaikka miten hyvät kehut saat vanhemmiltasi jotka maksavat lopulta koko lystin turhaan ihan vaan sen vuoksi että keskenkasvuinen poika tahtoi pyllyä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia.",305187Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/1352417- 1382092
Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee531925Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1171770"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!571317Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen
Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu1661097Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."
Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää64941Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.
Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.312875Miten kestätte tyhmiä?
Miten usein turhaudutte tai suututte ihmisiin, joilla on matala älykkyys? Minulla tätä tapahtuu useita kertoja viikossa170771