Onko sinulla tai jollai tuttavallasi frettiä lemmikkinä? Ota yhteyttä, itse olen kiinnostunut ja haluaisin hankkia, mutta olisi kiva ensin nähä miten moinen "veijari" elelee yms. laita mailia.
Fretti asiaa
6
852
Vastaukset
- viikon juomisen
Jälkeen "fretti" housuihin! hyvää kesää vaan kaikille! t:porno einari
- Katsomaan
Miulta löytyy moinen elukka, mutta oon tässä kuun vaihteessa muuttamassa pois.
Saa toki tulla katsomaan ja ihmettelemään.
jenni.rimpineva@hotmail.com- hannu kaari
moikka, missä päin asut? onko sull ollu kauan moinen veijari?
- --**
hannu kaari kirjoitti:
moikka, missä päin asut? onko sull ollu kauan moinen veijari?
Ota toki yhteyttä sähköpostiin, en rupea täällä yhteystietojani antamaan..:)
- hannu kaari
--** kirjoitti:
Ota toki yhteyttä sähköpostiin, en rupea täällä yhteystietojani antamaan..:)
laita mulle sun yhteystiedot mailiin
- --**
hannu kaari kirjoitti:
laita mulle sun yhteystiedot mailiin
Hienostippa laitan kun et ole mailiasi mihinkään laittanut itse.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1751968Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe361694Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi81318Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2241145Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu561142Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas151017- 59925
Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv57909