En viitsi edes kysyä, kuka tuntee sen koostumuksen, minä en sitä erota, mutta aito metsästäjä sen saattaa erottaakin.
Onko täällä siis metsästäjiä???
Haluaisin tietää, minkälainen metsässä on hirven paskaskasa???
Hirven paska!!!
5
1951
Vastaukset
- uusavuttomalle
kun et itse osaa googlettaa;))
http://images.google.fi/images?q=hirven jätös&ie=UTF-8&oe=utf-8&rls=org.mozilla:fi:official&client=firefox-a&um=1&sa=N&tab=wi- ex-hatam
sinun linkkiäsi. Tiedät sen itsekin.
Jos sinulla on asiaa, kirjoita se tänne. - tänäpäivänä
ex-hatam kirjoitti:
sinun linkkiäsi. Tiedät sen itsekin.
Jos sinulla on asiaa, kirjoita se tänne.pahatkin peräpukamat kun noin ahistaa?
Googleta vittu ite, mitäs täällä kyselet ja sitte kieltäydyt avaamasta saamias vastauksia,
"herra google"
http://www.google.fi/ - kiintiö kirjottelua
tänäpäivänä kirjoitti:
pahatkin peräpukamat kun noin ahistaa?
Googleta vittu ite, mitäs täällä kyselet ja sitte kieltäydyt avaamasta saamias vastauksia,
"herra google"
http://www.google.fi/kohtapuolin täys.. Ihan selvää riidan haastamista kaikki aloitukset ja vastaukset.
- Sen nyt vielä ymmärtäis jos kännissä tollasia tänne töhertelis.. Niin no mistä sen tietää mitkä on kenenki harrastuksia?
ilmeisesti iso. Muistuttaa kuulemma lehmän läjää, tiedä sitten. No jospa metsästäjät vastaisivat sinulle tai metsissä vaeltajat.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 723053
- 552715
Kuoleman pelko katosi
Olen pelännyt koko elämän ajan kuolemaa mutta yhtäkkiä kun hindut paljastivat totuuksia uskonnoista noin aloin yhtäkkiä4322325- 792178
- 951996
- 541896
- 121576
Kuhmolainen on selvästi kepun lehti
Kuhmolaise etukannessa oli Kuva kun Jaskalle annettiin karhu patsas.mutta kukmolaislehti oli niin kepulainen että Jaskan171537Ei mun tunteet
ole mihinkään kadonnut. Enkä mä sua inhoa tai ole kyllästynyt. Mä ymmärsin, ettet ole kiinnostunut minusta, ainakaan sil301370Mitä nämä palautteet palstalla ovat?
Joku uusi toimintatapa rohkaista kirjoittajia vai mistä on kyse?291339