Loma

Jos menisi lomalla turkuun mikä olisi hyvä leirintä alue pääseeko sieltä Ahvenanmaalla käymään päiväseltään jollain pikku laivalla voiko ottaa koiran mukaan.Mitä hyviä nähtävyyksiä on turussa.
1201
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Vain lentäen päiväseltään ehtii Turusta käydä Ahvenanmaalla.
Mutta kannattaako vain käväistä nopeasti jossain, koska ei ehdi näkemään paljonkaan. Paras keskittyä vaikka Turkuun ja toisella lomalla Ahvenanmaalle.


http://www.turkuair.fi/

Äänestä

Kommentoi aloitusta


suisuo kirjoitti:

Jos menisi lomalla turkuun mikä olisi hyvä leirintä alue pääseeko sieltä Ahvenanmaalla käymään päiväseltään jollain pikku laivalla voiko ottaa koiran mukaan.Mitä hyviä nähtävyyksiä on turussa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu