viestiä shortsimiehelle.....

käy ilmoistustaululla katsomassa...viestittelen sulle...
=) t.sininen hesan tyttö
3285
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

olet hakenut shortsi poikaa olenko se minä pidän sinisistä shorteista. jos olen niin vastaa
minulla on uusi nimim. the shadow.

Äänestä
  • ...siis hakemani...missä huoneessa olet yleensä?

    Äänestä

  • hesan tyttö kirjoitti:

    ...siis hakemani...missä huoneessa olet yleensä?

    kerroin että olen asunut helsingissä joskus kauan sitten ja ikäni on 52 ja olen yleensä siellä missä pääsen sisään.eli 40 40 2 ja 40 3joten nimeni on leif.minkä väriset shortsit kysein henkilö ilmoitti ja missä yhteydessä.vastaa niin tiedän ja emailini on
    [email protected] lähetä vastaus tuohon osoitteeseen kiitos.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


hesan tyttö kirjoitti:

käy ilmoistustaululla katsomassa...viestittelen sulle...
=) t.sininen hesan tyttö

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu