Runeen autoer

Elikkä täällä kyselisi "noob" runeen TOIMIVAA luotettavaa ja hyvää autoeria. Kaikki muut käy, paitsi autotalker.

-kiitos


Ps. ja kaikki valittajat ja vittuiijat voi haistaa sitten pitkän vitun.
1188
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Oot aika homo? sun rune acc jtn 20-70 lvl kun tuut vittu tommosta mussuttaa noob painu BH:lle itkemää kun oot niin säälittävä! NOOB NOOB NOOB

Äänestä

Kommentoi aloitusta


perskarvah kirjoitti:

Elikkä täällä kyselisi "noob" runeen TOIMIVAA luotettavaa ja hyvää autoeria. Kaikki muut käy, paitsi autotalker.

-kiitos


Ps. ja kaikki valittajat ja vittuiijat voi haistaa sitten pitkän vitun.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu