Kaikki Citroënit menevät Roomaan!

Citrophoros

4

434

    Vastaukset 4

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ssste

      ja mieluusti pysykääkin siellä.

    • citrowoman

      mmennä mutta on todella vähän liian kaukana ja lomakin jo loppunut silloin. Täytyy tyytyä videoihin ja kuviin

    • citrowoman

      miten innostunutta (!) Citroën-väkeä täällä on. Kukaan ei edes viitsi reagoida viesteihin. Ei kai vaan nuo pahuksen provot ole päässeet päämääräänsä... No ei nyt sentään! On vaan sattunut muuta tekemistä tuoksi ajankohdaksi.

      • Luulenpa ettei tätä palstaa voi käyttää innostuksen mittarina, suurin osa harastajista on vain täältä jo kaikonnut.

        Se taisi olla vuosi 2001 kun se isompi suomalainen sitikkafoorumi sai alkusanansa juurikin täällä, ja samasta syystä ... provoja alkoi olla sen verran että päätettiin siirtää keskustelu toisaalle. Eikä tilanne ole siitä ainakaan parantunut.

        Huvittavaa sinänsä, kun viesteistä tahtoo paistaa läpi että eräät muodostavat käsitystään autosta ja sen omistajista tämän foorumin perusteella, vaikka totuus lienee että kovin montaa harrastajaa tai edes omistajaa ei täällä enää kesksustele, kunhan keskenään provoilevat.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Lääkäri Ari Miettinen kuollut 50-vuotiaana

      Sillähän on Youtubessa paljon videoita.
      Maailman menoa
      104
      1843
    2. Romanttisinta

      Mitä hän on tehnyt sinulle?
      Ikävä
      60
      810
    3. Mikä on mielestäsi keskustelupalstan tarkoitus?

      Tuolla toisessa ketjussa kävi ilmi jotain minkä itse koen hieman hassuksi. Nykypäivänä yllättävän moni ilmeisesti kokee,
      Sinkut
      263
      765
    4. 43
      714
    5. Nyt aletaan terveydenhuollossa karsimaan "turhista" operaatioista

      Eräitä toimia ei enää tehdä, vaan yritetään korvata halvemmilla. Nykyään esimerkiksi polven tähystysleikkaukset lähes l
      Maailman menoa
      126
      669
    6. Vieläkö se tarjous

      On voimassa?
      Ikävä
      44
      561
    7. Ketä sinä sitten

      Rakastat?
      Ikävä
      36
      537
    8. Tämmöistähän tämä meillä ollut

      Sanatonta rakkautta.
      Ikävä
      29
      459
    9. Ttp:llä kuontalot ojennukseen

      Ttp n yrittäjä ilmoitti facessa, että ttp: n tiloihin tulee lokakuun eka vkl parturi. Se tulee parturoimaan vähävaraiste
      Haapavesi
      58
      456
    10. Martinan naama Seiskan kannessa

      Tekstinä: konkurssin karut taustat. Mitähän mahtaa vaikuttaa valmennuksiin, kun porukka lukee kuinka paljon imuroinut it
      Kotimaiset julkkisjuorut
      108
      452
    Aihe