Oletko myymässä

gerbiilien terraariota?

Vaatimukset:
1. Hyväkuntoinen
2. Edullinen
3. koko yli 50 litraa

LÄHETÄ IHMEESSÄ MAILIA!!
1228
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Mulla ois yli 50 l kokoinen akvaario,jota oon
pitänyt gerbujen terraariona.Seinät ovat lasia,
yhes on pystysuoraan menevä halkeama->ei kestä
vettä.
Hp.200mk
040-7439341

Äänestä

Kommentoi aloitusta


[email protected] kirjoitti:

gerbiilien terraariota?

Vaatimukset:
1. Hyväkuntoinen
2. Edullinen
3. koko yli 50 litraa

LÄHETÄ IHMEESSÄ MAILIA!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu