F-secure Anti-virus

Auttakaas viisaammat ja kertokaa mikä on tullut F-Secure Anti-Virus 5.44ään kun ei suostu enää päivitttämään viruskuvaustietokantoja? Aina päivitystä yritettäessä antaa virhekoodin 13.
Missä vika? Ja verkkoyhteys kyllä toimii...
3768
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Milloin uusit lisenssin?

Äänestä

Sama havainto täällä, joten tuskin on kysymys lisenssistä. Päivitys on toiminut viimeksi 30.6.2008. Onkohan version 5.44 tuki päättynyt? En löytänyt mitään tällaista F-Securen sivuilta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jaakko kirjoitti:

Auttakaas viisaammat ja kertokaa mikä on tullut F-Secure Anti-Virus 5.44ään kun ei suostu enää päivitttämään viruskuvaustietokantoja? Aina päivitystä yritettäessä antaa virhekoodin 13.
Missä vika? Ja verkkoyhteys kyllä toimii...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu