Maxit

Onko kokemusta Maxit perustuksesta? Millainen se oikein on ja miten se tehdään? Onko hyvä? Kestääkö pitemmän päälle? Olisiko tavallinen perinteinen perustus turvallisempi vaihtoehto? Entä hintasuhde?
1421
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kysyttiin talopaketin tarjouksen yhteydessä myös tarjousta tuulettuvasta maxitista. Kerrosala n. 180 neliötä ja hinnaksi tuli muistaakseni 45-50t asennettuna. Jäi ottamatta. Hätäseen laskettuna meidän tapauksessa materiaalihinnat ontelolaatat 10t harkot kurat raudat 5t.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


perustus kirjoitti:

Onko kokemusta Maxit perustuksesta? Millainen se oikein on ja miten se tehdään? Onko hyvä? Kestääkö pitemmän päälle? Olisiko tavallinen perinteinen perustus turvallisempi vaihtoehto? Entä hintasuhde?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu