Onko Turussa jossainkin kohtuu hintaisia pianotunteja?? Olen 13-vuotias tyttö, joka on erittäin paljon kiinnostunut pianon soitosta :D
Pianotunteja Turussa???
2
566
Vastaukset
- ;);)
Sitähän minäkin ,itse olen 10v tyttö ,joka haluaisi (mieluiten kotiin) pianotunteja. Osaan soittaa jo aika hyvin (opetellut itse soittamaan) ,että kunhan saan nuotit eteeni niin osaan jo soittaa siitä. Haluaisin siis vain pientä hiomista ja erityisesti lisäoppia toisen käden säestykseen. Kilapiluissa on käyty ja esim. pronssia on tullut valtakunnallisissa kilpailuissa. Asun itsekkin Turussa niin ,että jos vain jostain löytyisi... Sinulle Pinn käy kattomassa sivusto pianotunti.net .
- iloinen soittelija
Itäharjulta löytyy pätevä ja mukava opettaja jolla on pitkä kokemus opettamisesta. Olen käynyt hänellä jo usean vuoden ajan ja hintakin on edullinen. Kysele numerosta 0400923559.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1751968Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe361694Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi81318Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2241145Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu561142Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas151017- 59925
Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv57909