2 asiaa mitä ihmittä olen 12 v tyttö ja tekee mieli seksiä ja nuolla poikia ja sitte mitä ihmettä kun kuukaitisten aikana ei pitäisi haista siis mä ainakin alapää haisee niin että
mitä ihmettä tämä on
JuuliaByyde
4618
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Ihmetys nro. 1. Seksihaaveet.
Vastaus: normaalia, mikäli ne sun iässäsi jäävät vaan haaveiksi. Tossa iässä rupeaa "halut" heräämään, mutta se EI meinaa sitä, että olisi valmis tositoimiin.
Ihmetys nro. 2. Menkat.
Vastaus: no kuukautisten aikanahan sitä just haistaan... Se on valitettavasti normaalia. Muista vaihtaa side tai mitä sä nyt sit käytätkään tarpeeksi usein, nii ei haise niin pahalta.
Muista myös pestä alapääsi joka kerran kun käyt WC:ssä! Sitten ei haise ihan niin pahalta. Vaikka vahtaisit siteen, niin sitä verta jää sinne ympäri pimpsaa.
Voi kuule tiedän tunteen kun halut heräävät. Olen itse 12 vuotias poika. Seksiä vasta sitten kun on sen aika, mutta nyt haluaisin "sekstailla". Olisi nyt vain se tyttöystävä. Kerran olikin yksi aivan ihana ja oli aika lähellä onnistua, mutta jänistin. My Bad. Shame. Sitten tyttö lähti ja kaikki on yhtä pashaa tältä osin. Nimim. yläastetta odotellessa. =)
"Tossa iässä rupeaa "halut" heräämään"
Jaa. En tiedä teistä naisista, mutta meillä miehillä alkaa halut heräämään 7-8 vuoden paikkeilla.