Olen jo pitkään odottanut tätä päivää! Päätin kauan aikaa sitten että jos minulla on poikaystävä kun täytän 17 niin menetän neitsyyden hänen kanssaan. Muutin viikko sitten omaan kämppään ja koko kesä on ollut niin täydellistä! Ajattelin kruunata tämän kaiken huomenna ja olen valmistautunut hyvin. (e-pillerit kunnossa, ostin kortsuja ja kaikkea kivaa) Poikaystävälleni en ole puhunut vielä yhtään mitään. Hän ei osaa edes odottaa! Olemme seksistä kuitenkin puhuneet jo aikaisemmin ja hän luulee että odotan vielä monta vuotta. Hän on täydellinen poikaystävä ja minä en ole koskaan ollut elämässäni näin onnellinen ja rakastunut. Haluan tehdä sen juuri hänen kanssaan enkä usko että minua harmittaisi joskus että menetin neitsyyteni hänen kanssaan vaikka suhteemme joskus päättyisi koska hän on sellainen henkilö jonka kanssa haluan tehdä sen.
Huomenna lähtee neitsyys!
LuckyGirl..
243528
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 24
Vanhimmat
ei oo täydellinen enää muutaman vuoden päästä
ja mistäs sinä sen tiedät ? :)
Oii vähä ihanaa!! oon ilone sun puolestas vaik en ees tunne sua! Oon itte 14v ja mul poikaystävä ja oon neitsyt ja se ei. Vähä kivat sulle (:
D44 sulle, helmi :'DDD
Mitä kettua? :D:D
Ei sattunut kuin ihan vähän alussa mutta loppu meni 'omalla painollaan'. Verta ei tullut. Poikaystävä oli kyllä ihan onnessaan kun kerroin mitä olin suunnitellut. Tehtiin se 2 kertaa tämän päivän aikana. Tunne on mitä mahtavin
:) :) ihanaa! Uskon että tunne on mahtavin, tosi upeet. poikaystäväs leiju katos : D
sairasta touhua...
Ihanaa,kuullostat tosi onnelliselta! Haluun kuitenkin kertoo yhen jutun: Tunnen/tiedän yhen virolaisen pojan, josta tuli 10-vuotiaana isä! ajattele! Lapsen äiti olo sollon 16. Vitun hullu se äiti!
muita varmaan kiinnostaa millon aattelit menettää neitsyytes....onhan se toki hieno asia että on löytäny sen jolle haluaa menettää sen...
kateellinen? ainaki vaikuttaa xD
Nyt on muutama päivä kulunut - menetitkö neitsyytesi, missä ja kuinka? Oliko kivaa, miltä nyt tuntuu?
SAATANAN LEIJJAT!!! MENKÄÄ VITTUUN LEIJJUMAAN NÄILLÄ JUTUILLA!!!!!!!! ETTEKÖ TE TAJUA MINKÄLAISTA KÄRSIMYSTÄ TE TEETÄTTE MUILLE IHMISILLE TÄLLASILLA PUHEILLA??????? NÄISTÄ JUTUISTA JUURI TUUSULAN KALTAISET TAPAUKSET SYNTYVÄT KUN KATEUS ON HELVETINMOINEN SAIRAUS KAIKISSA IHMISISSÄ!!!!! SEN JOKAINEN KOKEE ELÄMÄSSÄÄN OMALLA LAILLA JA RASKAANA!!!!! MIETTIKÄÄ VÄHÄN MITÄ KERSKUTTE!!!!! JOS OIKEESTI PIDÄT TOTA ASIAA MAAILMAN IHANINPANA ASIANA NIIN PIDÄT SEN SUUSI SAATANA KIINNI!!!!! KOSKA RAKKAUS EI KERSKU!!!
Onnittelut siitä, että jaksoit odottaa noinkin hyvää poikaystävää :)
Jotku on valittanut tästä viestistä, mutta minun mielestäni on vain hyvä, että ihmiset jakavat kokemuksiaan, niistä saa itse voimaa ja neuvoja. :)
1. Poikakaveri säikähtää, torjuu ja antaa pakit, massiivisen rakkaudenosoituksen, ahdistelun ja vihjailujen seurauksena.
2. Voi myös olla niin, että natsaa, ja kaikki on kaunista sun silmissä, kunnes poikakaveri jättää sut, pitäessään sua kevytkenkäisenä kiertopokaalina.
3. Poikakaveri innostuu ja uskaltautuu sänkyyn. Riisuessa vaatteitaan, poika kertoo vaivautuneena lapsesta asti vaivanneesta kroonisesta impotenssista ja kolmannesta nännistä.
TAI
4. Kaikki menee loistavasti ja elätte elämänne onnellisina loppuun asti.
Johan kerroin jo mitä tapahtui.
http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=106&conference=4500000000000528&posting=22000000036536819
No sehän on tosi mukava asia kun hyviä poikakavereitakin vielä tämän maan päältä löytää.. Onneksi olkoon vaan. Ite olen vissiin ikisinkku ja ikineitsyt, voi minua. Alan nunnaksi.
parempi olisi kun sinä 17v lapsonen odotat vielä 3 vuotta ja sitten alat noihin hommiin. Paskapuhettahan tämä koko ketju muutenkin on, ei mitään totta edes.
Tasan tarkkaan ole mitään paska puhetta vaan täyttä totta. Vitun mulkku.
Ja kuka sinä olet tietämään missä iässä pitäisi vasta harrastaa seksiä? Eiköhän jokainen tiedä itse milloin on valmis. Joku voi olla valmis jo aikaisemmin kuin 20 vuotiaana. IHmiset kehittyy eri tahtiin haloo.
5000 ihmiseltä nimettömästi kysyttiin että miinkäikäisenä menetit neitsyytesi
ja tuossa kyselyssä paljastui että keskimääräisesti neitsyys lähtee 17v
ja tuo oli ihan virallinen tutkimus
Mutta kysymykseni ei ollutkaan "mistäs sinä tiedät milloin ihmiset menettävät neitsyytensä" vaan "mistäs sinä tiedät milloin olisi hyvä ikä menettää neitsyys"
vitun pellet ketään ei oikeesti kiinnosta... Tää paikka on rumille apinoille
Telstassa