Tietääkö kukaan, voiko tulevana syksynä Tampereen lähellä suorittaa erityispedagogiikan perusopintoja? Ts. 15 ov/ 25 op...Onko missään kansalaisopistossa tms. niitä tarjolla?
eritysipedan opinnot
Tiia-Maria :)
5298
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
http://www.avoinyliopisto.fi/fi-FI/search/view.aspx?QueryId=b465fc7d-cdd7-483b-ac30-c3a268e3654a
:)
nähhä vähän vaivaa ja laittaa hakukoneelle sanat joita tarvii...sitte vaan klikklik!
:( Luuletko että en oo nähnyt "sen verran vaivaa"...katoin vaan yo:n ja muitten sivuilta että ei ollut tarjoilla...kyllä sitte löysinkin yllättäen, että ammatillinen opettajakorkeakoulu tarjoaa niitä,samoin huomasin kyllä että Ahjolassa on ollut viime vuonna tarjolla, mutta jokin aika ei ainakaan tulevasta syksystä puhuttu mitään. Kiitos aiemmalle vastanneelle. Edellinen oli vähän ärsyttävä! Ja jos ny ruetaan ihan veemäisiks ni mitä se "nähhä" tarkottaa..hähää!
vielä ilmoitettu.
JA siinäpä sulle miettimistä! Hää ittelles.
täällä on joku suunsoittaja taas liikenteessä. On se kummallista, jossei asialliseen kysymykseen voi vastata asiallisesti. Muuten voi jättää vastaamisen ihan sikseen. Älä välitä alkuperäinen kirjoittaja!