Moottoripyörällä

Sain idean että otan tuossa elokuussa vielä muutman lomapäivän ja lähden Viroon moottoripyöräilemään. Ihan vaan tuommonen Tallinna-Saarenmaa-Tallinna hurautus. Luulisi että on palstalaisia joilla on kokemusta tällaisesta. Löytyykö majoitusta yhdelle ihmiselle alle 20 euroo yö ?
2443
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

keski - Eestistä ,ei alle 20 euron mutta tasan 20 eurolla yö.Hyvät peseytymistilat.Puu ja sähkösauna on.muistaakseni paikan osoite oli.www.esnankeidas.com ja Pohjois -virossa mielenkiintoinen moottoripyörämuseo sekä Jarva-jaanissa vanhojenautojen"vanhainkoti käymisen arvoinen paikka. www.jjts.ee tai [email protected].
Minusta ainakin kesi ja etelä-Viro mielenkiintoisempia paikkoja kuin turistirysä Saarenmaa.mutta sehän maku asia kuka tykkää tyttärestä kuka äidistä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Steffo kirjoitti:

Sain idean että otan tuossa elokuussa vielä muutman lomapäivän ja lähden Viroon moottoripyöräilemään. Ihan vaan tuommonen Tallinna-Saarenmaa-Tallinna hurautus. Luulisi että on palstalaisia joilla on kokemusta tällaisesta. Löytyykö majoitusta yhdelle ihmiselle alle 20 euroo yö ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu