Niina Päivänurmi

Olen odotellut Niinaa kesälavoille mutta onko turhaa? Siis! missä Päivänurmi on kun hänestä ei ole kuulunut mitään? Tarttis hyödyntää saatanan hyvää ääntään ;-)
2972
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Keikkaileeko Niina Päivänurmi vielä ja jos niin kuinka paljon. Niina on hyvä laulaja. vois taas alkaa tekeen enemmän musaa ja levyttääkin jotain.

Äänestä

laittakaa yuo tubeen niinan nousee joelta valkoiset linnut kiitos iso!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Odottelen kirjoitti:

Olen odotellut Niinaa kesälavoille mutta onko turhaa? Siis! missä Päivänurmi on kun hänestä ei ole kuulunut mitään? Tarttis hyödyntää saatanan hyvää ääntään ;-)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu