mozillan sivuilta asensin firefoxiin otsikon kaltaisen lisäosan vai mikälie,
mustaa on, haluaisin pois tuon Nasan, mutta miten poistan sen.
Nasa Night Launch
4
193
Vastaukset
- Lisäosat
Laajennukset ja sieltä klikkaa ko. ohjelmaa "Poista käytöstä" tai "Poista".
- kohdasta ,,
löytyi ja poistin ja kone yhtä nopea kuin ennenkin. En edes tiedä mikä tuo Nasa on, hidasti kuitenkin konetta paljon, Kiitos.
- olevan...
kohdasta ,, kirjoitti:
löytyi ja poistin ja kone yhtä nopea kuin ennenkin. En edes tiedä mikä tuo Nasa on, hidasti kuitenkin konetta paljon, Kiitos.
"Dark Theme for Firefox. Inspired by the night launch of STS-116" eli tumma teema FireFoxiin, inspiraatio saatu Nasan STS-116 lennon (avaruus sukkula) yöllisestä laukaisusta. Outoa jos teema hidastaa konetta ??
- on vain
kohdasta ,, kirjoitti:
löytyi ja poistin ja kone yhtä nopea kuin ennenkin. En edes tiedä mikä tuo Nasa on, hidasti kuitenkin konetta paljon, Kiitos.
teema, siis muuttaa selaimen ulkonäköä. On muuten aika hieno... eikä ainakaan mulla hidasta yhtään mitään...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 865269
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h784704Jos vedetään mutkat suoraksi?
Niin kumpaan ryhmään kuulut? A) Niihin, jotka menevät edellä ja tekevät? Vai B) Niihin, jotka kulkevat perässä ja ar1112997Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv862933Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p232494Vain vasemmistolaiset ovat aitoja suomalaisia
Esimerkiksi persut ovat ulkomaalaisen pääomasijoittajan edunvalvojia, eivät auta köyhiä suomalaisia.612039Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska241901- 321523
Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1141439- 1851318