James Bond 007; Nightfire (PC)

Olen kentässä nimeltä Island...Kuinka pääsen pois siilosta jossa avaruussukkula liikkuu edestakaisin, ylös ja alas...ovi ei aukea ylhäältä.

Help me!!

Kiitos kaikille vastanneille!
1235
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

niin siel veden pohjas on sellane punane boxi meet sinne sit siin on kone ja jtn valoi nii kato sitä konet kohti.Jos ei tapahru mitää nii paina E

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Gamer1 kirjoitti:

Olen kentässä nimeltä Island...Kuinka pääsen pois siilosta jossa avaruussukkula liikkuu edestakaisin, ylös ja alas...ovi ei aukea ylhäältä.

Help me!!

Kiitos kaikille vastanneille!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu