Passat ja koiraverkko

Tietääköhän joku että onko vm -99 passattiin mahdollista saada suurempi koiraverkko tai joku este, joka erottaisi matkustamon ja tavaratilan täysin toisistaan,kun ongelmana on se että tällä hetkellä siihen jää n.30 cm tila josta kaksi koiraa pääsevät esteettä matkustamoon ja sitten on aina siivous edessä.

Kiitos etukäteen.
2338
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Merkkiliikkeistä niitä ainakin löytyy ja tarvikeliikkeistä voi saada halvemmalla, mutta joutunee kyselemään paristakin liikkeestä ennenkuin löytyy sopiva. Itse maksoin Golfiin vastaavasta 'kalterista' 165€.

Muista vain, että kinnitys yleensä noissa tapahtuu takaturvavöiden kiinnikkeisiin, joten 'kiristämisen' kanssa kannattaa olla tarkkana, ettei väännä vöiden tukia liikaa ja estä niiden sujuvaa käyttöä.

Äänestä
  • voi saada jotain, nimittäin Biltemassa maksaa yleismalli muistaakseni n. 20 euroa, kiristetään lattian ja katon väliin. Laadusta en osaa sanoa mitään, ei ole kokemusta, mutta eipä se paljon ota jos ei annakaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tuomas kirjoitti:

Tietääköhän joku että onko vm -99 passattiin mahdollista saada suurempi koiraverkko tai joku este, joka erottaisi matkustamon ja tavaratilan täysin toisistaan,kun ongelmana on se että tällä hetkellä siihen jää n.30 cm tila josta kaksi koiraa pääsevät esteettä matkustamoon ja sitten on aina siivous edessä.

Kiitos etukäteen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu