suutelit?
Koska viimeksi
"romantikko"
341869
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 14 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 14 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 34
Vanhimmat
viimeksi lauantai-iltana. Ja hyvä suutelija olikin :=))
niin tänä aamuna imutettua tulee vähän harvemmin.
eräs tyyppi vei jalat altani!
En yleensä tällä iällä enää tykkää suutelemisesta ja exäni kans ei enää suudeltu vuosiin,kiitos hänen huonon hammashygienian.
Mutta tämä,ihana,lempeä ja rauhallinen mies sai minut taas uskomaan suutelun voimaan! Vau,tapaan hänet taas pikapuoliin(:
on tullut ihan viime aikoinakin, mutta muistelen kaveria Kouvolassa, jossa 80- luvun lopulla suudeltiin. Varjelkoon!! Ihanaa!! En ole tavannut häntä sen jälkeen.
koirani kuonoa aika usein, ja sekös ukkoa harmittaa =D
en muistakkaan enää, koska oli.
Kertokoon tämä kaiken.:)
http://www.youtube.com/watch?v=TPl9lbOkIiA
ei siitä noin kauan voi olla, ettet muka muista miten homma hoituu:)
Hyvää yötä sinullekin, näe pusu-unia:)
vielä paljon opettelemista jos se on sulla käyny samallalailla kun uunolla.
Lankakaan ei vielä mene neulansilmään käskemällä.:)
Juu kyllä mie olin kerran huulet törröllä,
mutten enää muista milloin.
Raukookin sopivasti saunan jälkeen.Kesäistä yötä, missä lienetkin.
sellaisen lanka-neulansilmään-automaatin, jos se nyt tähän yleensä yhtään liittyy. ;)
Ol piässynnä miultakkii nuo elämän perusassiit unohtummaan;))
Viime lauantaina,yhtä mukavaa puuhaa vieläkin,suuteleminenkin on tavallaan sellainen taitolaji,joku mies sen osaa,joku taas ei.
ei uskois että ollaan 50 palstalla?
muka aikuisten palsta, mutta mistä sen huomaa? EI MISTÄÄN!
Nämä aloitukset on menneet ihan kummallisiksi täällä. Mitä tyhmempi aloitus sitä enemmän siihen vastataan.
tehdä sit listan aikuisten aloituksista niin voisimme niin voisimme niitä yksi toisensa jälkeen käyttää mikäs sen määrää milloin pitää lakata suutelemasta ja siitä kirjoittamasta suudellaanhan sitä yleisillä paikoillakin ja nykynuoret tekee paljon muutakin niin mikäs siinä on ettei siitä vois täällä kirjoitella ja jos omastamielestänne aloitus on tyhmä mitäs sitä sit lukemaankaan ja vielä viittitte siihen vastatakkin kyllä tässä elämässä on paljon tilanteita jolloin tarvii olla niin fiksua niin fiksua itse kunkin että kiva välillä heittäytyä hervottomaks kannattas mennä tonne kuuskyt plus ja seitkyt plus jos sieltä löytys sulle sit vähän aikuisempaa lukemista täytyy sanoo että mulla ei ainakaan ennen puolta seittemää aamulla tulis ihan ensimmäisenä mieleen miettiä kummallisia avauksia mutta jokainen elää tyylillään.
ajattelin, etten tänään viitsi kirjoittaa mitään, mutta kun luin tuon viestisi, en voi olla vastaamatta:)
Hyvin sanottu jokainen sana, loistavasti vastasit tuolle urputtajalle:)
Samaan olen ihmetellyt itsekin, kun noita kummallisia vastauksia laitetaan ja niissä siunaillaan toisten aloituksia tai vastauksia.
Mikä ihme ajaa jokaiseen vastaamaan ja oman kantansa julki tuomaan, jos ei kiinnosta, niin mitä sitten, tartteeko tosiaan kaikki lukea.
Jos sitten pääsisi vaikka moittimaan ja pikkuisen ilkeyksiäkin nakkaamaan puskapostista.
Jatketaan me omalla linjallamme ja viis veisataan tuollaisita valittajista.
Tänne voisi perustaa oman keskusteluryhmän tosikoille, siellä ei saisi sitten yhtään vitsiä kertoa eikä huumorimielessä kirjoittaa:)
Olis kiva nähdä, minkälaista tekstiä sieltä löytyisi;)
kun urputtaa urputtajalle?
Sen jälkeen kun sinä ja eräs toinen tulitte tänne kirjoittelemaan, on textit muuttuneet oudoiksi! Luepa omia kirjoituksiasi ja mieti! Onko niillä huumorin kanssa mitään tekemistä? Toisia nälvit ja arvostelet, vastaat välillä tosi rumastikin.
Kyllä huumorimielessä voi kirjoittaa mutta ei tämä ole huumoria, ainakaan se ei naurata. Jos ei ole asiaa on parasta pysyä hiljaa.
Arvostelet arvostelijoita??!!
Se koira älähtää johon kalikka kalahtaa.
kuulut ilmeisesti juuri tähän tosikoiden laajaan sakkiin, joille ei mikään kelpaa.
Juuri se koira siinä taisi älähtää, kun vastata piti....
Kukahan se eräs toinen sitten on, voisit nimetä, etkä vihjailla?
urputukset vähene, jos jokaiseen poikkipuoliseen vastaa urputtamalla.
No, jospa ne ovatkin joidenkin päämääriä.
suureen heimoon! En sano kuka se toinen on, lue viestejä niin huomaat itse jos hoksottimet toimii.
Ei minua muu ärsytä kuin se että kirjoitellaan mitä sattuu. Kirjoittakaa asiaa jos sellaista on. Mutta jos ei ole niin älkää kirjoitelko mitään.
Lopetan tämän omalta osaltani tähän ja totean vain että viisaampi on hiljaa.....
et olisi kirjoittanut tuotakaan.
Ilkeintä on tuollainen vihjailu, minä en lue sillä silmällä viestejä, että etsisin niistä sanomisen aihetta, paitsi tällaisista typeristä, kuten sinun.
tai nyt taitaa olla jo päivä oon tosiaan kyllä kärkäs sanoon mielipiteeni eikös sellainen vapaus oo tässä maassa mut ihan älyttömyydet jätän omaan arvoonsa ja onhan täällä sellaisia jotka keksii vastalauseen jokaiseen asiaan täällä en rupee itseeni muuttamaan työelämässä saa ihan tarpeeks tehdä sitä onneks ei paljon mutta välillä joutuu oleen sellainenkin ettei itekkään tunnista itseään voihan sen keskustelun avauksen rajata kelle se kuuluu ja kenen ei toivo siihen ottavan mitään kantaa jos joku rohkeesti laittaa alkuun ettei -tiinan mielipidettä kaivata niin pidän näppini irti tästä jatketaan kaikki omalla muuttamattomalla tyylillämme.
Aivan uusia asiakkaita joko nyt viikonloppuna tai ensi viikon lopussa.
Minulla on aivan sellainen tunne luissa ja ytimissä.
tänä viikonloppuna oon töissä mutta seuraavana lauantain vapaalla seuraamassa suosählyä musta olis kiva jos joku tois mulle joltain terveisiä eikä vaan kävis ja myöhemmin sit kertos että olit siinä kassalla mutta hähää et tuntenut.
Unessa. Tämän aiheen syytä. Luin näitä ennen kuin kävin pitkälleen. Ja mieleen muljahti kielisuudelmat. Niinpä ne heijastuivat uneen, jossa ihmisillä oli kielet kuin muurahaiskarhulla. Minäkin kietaisin kieleni (siinä unessa) naapurin leskirouvan vartalon ympäri. Siihen oli pakko herätä. Päätä särki. Kieli kuiva ja karhea.
yhtä tyttöä Gambiasta!!
Joka päivä ja yö yritän, mutta mies pahkurainen väistää, kun pelkää saavansa minulta huuliherpeksen. Yksi rakkula minulla olikin viimeksi toissasyksynä ja sitä ennen kolme kertaa yli kymmenen vuoden yhdessäolon aikana. Yritän edelleen, jospa sitä joskus...
Mulla on kohta kolme vuotta siitä, kun suutelin rakastani. Hän olikin hyvä suutelija, oikein erinomainen. Suhteemme on loppu.
Tuttavani iestä suutelin vajaa pari viikkoa sitten. Ei olis saanut, mutta niin vain kävi. Hänkin oli hyvä suutelija :)
melkoinen ies,
jos pusuttelun kohteena on tuttavan mies.
Siinä sinä olet oikeassa ja sitä ei saa enää tapahtua. Oikein alkoi lipsahduksestani runosuonesi pulppuamaan. Positiivista.
kaunistaakseni :)