Kokemuksia hotelli Opalista?
Opal
3
488
Vastaukset
- löytyy
Olimme juhannuksen jälkeen viikon kyseisessä hotellissa. Ihan ok, ei valittamista. Aamupala myös ihan ok, lukuun ottamatta kahvia ja teetä, yök! Sunny Beachilla kierrettäessä silmiin osui monenmoista hotellia, jonne en olisi mennyt! Opal oli siisti ja 2000-luvulla rakennettu hotelli. Suosittelen lämpimästi!
Huoneessa oli ilmastointi, jota ilman nukkumisesta ei olisi tullut mitään. Hotelli on vilkkaan kadun varrella ja rannalle mennessä täytyy ylittää se.- XXXXXXXXXXXXXXXXX
Muistanko lukeneeni oikein, että Opalissa on huoneissa jääkaapit?
- löytyy
XXXXXXXXXXXXXXXXX kirjoitti:
Muistanko lukeneeni oikein, että Opalissa on huoneissa jääkaapit?
tosin pieni sellainen. Meillä se hajosi ja juomat lämpeni, onneksi saatiin korjausapua, johan taas juomat kylmeni.
Hiustenkuivainkin oli jonkinlainen, tosin omani oli mukanani. Keittomahdollisuutta ei ole, mutta edullisilla hinnoilla kävimme joka ilta ravintolassa. Kuumuudesta johtuen päivällä ei ollut edes nälkä kun aamulla söi hyvin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1751962Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe361690Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi81317Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2241142Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu561136Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas151016- 59921
Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv57908